Informacja

Turniej Gry w Chińczyka 2024

Dnia 26 lutego w klasach SSPP odbył się Turniej Gry w "Chińczyka". Rywalizacja finalistów wśród, których znaleźli się: Paweł Renkel, Marzena Kukla, Mikołaj Machnio, Piotr Falkowski, Adrian Kowalski, Wojciech Jackiewicz, Rafał Gruszecki, Łukasz Łożyński, Paweł Niezgoda i Kacper Kuźmiak była pełna emocji i niespodziewanych sytuacji. Tok gry często zaskakiwał zawodników, którzy nie tracąc optymizmu walczyli do końca.

Czytaj więcej...

UDOSTĘPNIJ

Dzień Dinozaura

Dnia 26.02.2024r. odbyły się zajęcia z okazji świąt nietypowych ,,Dzień Dinozaura", gdzie przenieśliśmy się w ich świat. Mieliśmy okazję poznać wiele ciekawostek o nich. Wykonaliśmy odlewy z masy solnej w kształcie dinozaura. Kolejną atrakcją była zabawa w archeologa, gdzie doświadczyliśmy eksperymentu z wybuchającym wulkanem. Oglądaliśmy gniazdo z wykluwającym się dinozaurem.

Czytaj więcej...

UDOSTĘPNIJ

Zimowe inspiracje bum bum rurkowe

Kolejne spotkanie uczniów młodszych klas zespołów edukacyjno-terapeutycznych i muzykowanie za pomocą kolorowych rurek. Dziś były zabawy oraz nauka gry zespołowej.

Czytaj więcej...

UDOSTĘPNIJ

"Gimnastykuję swój umysł" - Ogólnopolski Projekt Edukacyjny Bawimy się i Uczymy

Dnia 21 lutego 2024 roku w ramach „Ogólnopolskiego Projektu Uczymy się I Bawimy” zrealizowaliśmy w naszej szkole zajęcia pt. GIMNASTYKUJĘ SWÓJ UMYSŁ. W zajęciach wzięły udział klasy 4-8 zespołów edukacyjno-terapeutycznych. Uczniowie poprzez zabawę, naukę wspierali swój rozwój emocjonalny, intelektualny, społeczny, a nawet fizyczny. Dzieci poprzez wspólne gry stopniowo uczyły się współpracy, integracji w grupie, radziły sobie ze swoimi emocjami.

Czytaj więcej...

UDOSTĘPNIJ

Zaproszenie na XV Regionalny Turniej Badmintona Olimpiad Specjalnych

Zapraszamy na XV Regionalny Turniej Badmintona Olimpiad Specjalnych. Szczegóły na plakacie !!!

Czytaj więcej...

UDOSTĘPNIJ

„Bieg na 6” - edycja zimowa

Kolejna edycja Biegu na 6 za nami. I tym razem uczestnicy - ludzie o otwartych sercach, zechcieli sobotnie przedpołudnie spędzić aktywnie. Biegli, bądź maszerowali nad Jeziorakiem, aby wspomóc finansowo Stowarzyszenie na Rzecz Dzieci i Młodzieży z Niepełnosprawnością Intelektualną Jesteśmy. Na mecie czekał na każdego pamiątkowy medal i wielkie brawa nie tylko za wysiłek, ale przede wszystkim za chęć pomocy podopiecznym Stowarzyszenia Jesteśmy.

Czytaj więcej...

UDOSTĘPNIJ

Walentynki 2024

Dzień św. Walentego przebiegał w naszej szkole pod hasłem walentynkowej fotobudki, która cieszyła się dużym zainteresowaniem oraz wręczaniem poczty walentynkowej. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.

Czytaj więcej...

UDOSTĘPNIJ

Walentynkowe spotkanie z rytmem i plastyką

14 lutego uczniowie klas I-IV zespołów edukacyjno-terapeutycznych spotkali się w stołówce szkolnej na warsztatach walentynkowych. Zajęcia zaczęli od wyliczanek-rytmiczanek ćwicząc tym sposobem pamięć, koncentrację oraz poczucie rytmu. Po takiej rozgrzewce przyszedł czas na twórczą aktywność.

Czytaj więcej...

UDOSTĘPNIJ

Zimowe spotkanie z filmem

W ostatni dzień karnawału 13 lutego wyruszyliśmy do kina na film ,,Wonka". Przedstawia on oszałamiającą mieszankę magii, muzyki, chaosu i emocji, opowiedzianą z wielkim uczuciem i humorem. To niezaprzeczalnie żywiołowe i pomysłowe wielkoekranowe widowisko pokazuje widzom młodego Willy'ego Wonkę, pełnego pomysłów i zdeterminowanego, by zmienić świat dzięki swoim smakowitym wynalazkom. Udowadnia zarazem, że to, co najlepsze w życiu, zaczyna się od marzenia. A my marzymy o kolejnej wyprawie do kina.

Czytaj więcej...

UDOSTĘPNIJ

Ostatnie pożegnanie śp. Macieja Słomskiego

Czytaj więcej...

UDOSTĘPNIJ

© Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy  im. Janusza Korczaka w Iławie  2021