Informacja

Ogólnopolski Projekt Edukacyjny "Uczymy się i bawimy"- działania w styczniu

W ramach Ogólnopolskiego projektu „Uczymy się i Bawimy”, uczniowie naszej szkoły w styczniu realizowali dwa zadania. Potrafię sam, czyli rozwijanie umiejętności z zakresu samodzielności oraz Potrafię spędzać czas wolny, czyli pokazanie różnych form spędzania czasu. Zadania te realizowaliśmy w swoich klasach i na basenie.

Czytaj więcej...

UDOSTĘPNIJ

Z życia internatu... przed feriami zimowymi

Z życia internatu... W internacie po południu we wtorek 17.01.2023 zebraliśmy się wszyscy w stołówce na pogadankę z Oficerem Prasowym Komendanta Powiatowego Policji w Iławie panią Starszą Aspirant Joanną Kwiatkowską. Tematem spotkania było „Bezpieczeństwo podczas ferii zimowych”.

Czytaj więcej...

UDOSTĘPNIJ

Spotkanie Opłatkowe Katechetów Diecezji Elbląskiej 2023'

Spotkanie Opłatkowe Katechetów Diecezji Elbląskiej w naszej szkole to już tradycja. Po okresie przerwy spotkaliśmy się kolejny raz. Spotkanie urozmaicił piękny występ zespołu ze Szkoły Podstawowej nr 4. Mały obraz tego spotkania możecie zobaczyć poniżej.

Czytaj więcej...

UDOSTĘPNIJ

Podziękowania za udział w akcji "I Ty Możesz Podarować Dzieciom Radość".

Drodzy Nauczyciele, Pracownicy Administracji i Obsługi oraz Rodzice. Bardzo dziękuję w imieniu swoim, personelu Oddziału Onkologicznego w Wojewódzkim Szpitalu Dziecięcym w Olsztynie, a w sposób szczególny w imieniu chorych dzieci, które te Święta spędzały w szpitalu za okazane serce i podarowanie im odrobiny radości.

Czytaj więcej...

UDOSTĘPNIJ

Wyniki Konkursu na Ozdobę Choinkową

Jak co roku odbył się w naszej szkole Konkurs na „Ozdobę Choinkową”. Ozdoby były piękne, pomysłowe i przystroiły choinkę przed naszą placówką. Wszystkie prace zostały nagrodzone. Zapraszamy za rok. Gratulacje dla uczestników konkursu.

Czytaj więcej...

UDOSTĘPNIJ

Świąteczne życzenia od Rady Rodziców

Czytaj więcej...

UDOSTĘPNIJ

Świąteczne Życzenia 2022'

Czytaj więcej...

UDOSTĘPNIJ

Jasełka 2022

22 grudnia 2022 roku, wszyscy obecni w Zespole Placówek Szkolno-Wychowawczych w Iławie, oderwali się od przedświątecznego pośpiechu, zabiegania w celu wyciszenia, zrelaksowania.  Byliśmy razem i z pastorałką na ustach „Wielkie Oczekiwanie”, zasiedliśmy do Jasełek. Obejrzeliśmy i wysłuchaliśmy programu artystycznego w wykonaniu uczniów naszej szkoły przy akompaniamencie nauczycieli.

Czytaj więcej...

UDOSTĘPNIJ

Wieczór Wigilijny w grupach wychowawczych

Najlepsze co możemy zrobić dla siebie i innych, to spędzić czas Świąt w rodzinnej atmosferze, wzmocnić łączące nas więzi. Idąc za tą myślą, liczna grupa wychowanków internatu naszej szkoły, kilka razy w tygodniu spędzała czas na wspólnych próbach do pięknego dnia. Ten dzień nastał 20 grudnia 2022 roku, o godzinie 17-tej budynek internatu wypełnił się niebiańską lekkością, anielskim uśmiechem, naturalnością.

Czytaj więcej...

UDOSTĘPNIJ

Powiatowy Turniej Piłki Siatkowej Pracowników Oświaty o Puchar Starosty Powiatu Iławskiego

17 grudnia 2022 roku w sali gimnastycznej Zespołu Placówek Szkolno-Wychowawczych w Iławie, odbył się po raz pierwszy „Powiatowy Turniej Piłki Siatkowej Pracowników Oświaty o Puchar Starosty Powiatu Iławskiego”. Oficjalnego otwarcia zawodów dokonał Starosta Powiatu Iławskiego Pan Bartosz Bielawski. Zawodników przywitał i życzył dobrej zabawy w duchu fair play wicedyrektor ZPSW w Iławie Pan Wojciech Wegner. Rywalizacja była zacięta, ale przebiegała w bardzo przyjaznej i serdecznej atmosferze. Po kilkugodzinnych rozgrywkach poznaliśmy najlepszą drużynę.

Czytaj więcej...

UDOSTĘPNIJ

© Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy  im. Janusza Korczaka w Iławie  2021