Informacja

XV Regionalny Mityng w Biegach Przełajowych Olimpiad Specjalnych w Elblągu

W dniu 18.05. 2022 r. zawodnicy Klubu ,,Radość” Olimpiad Specjalnych wzięli udział w XV Regionalnym Mityngu w Biegach Przełajowych Olimpiad Specjalnych w parku miejskim ,,Bażantarnia” w Elblągu . Był to nasz powrót na areny rywalizacji sportowej po okresie pandemii.

Czytaj więcej...

UDOSTĘPNIJ

Bum Bum Rurki - Warsztaty muzyczne

Warsztaty muzyczno-rytmiczne z wykorzystaniem bum bum rurek dla szkoły podstawowej. Zabawy z rytmem, melodią, harmonią, tańcem, wyobraźnią to była oferta na piątkowy dzień w naszej szkole.

Czytaj więcej...

UDOSTĘPNIJ

Wycieczka do Gdańska

Rano wyruszyliśmy sprzed naszej szkoły na wycieczkę do Gdańska. Wszyscy uczniowie i opiekunowie byli w doskonałych nastrojach i tak już pozostało do końca dnia. Bezpiecznie dotarliśmy do gdańskiego ogrodu zoologicznego. Pogoda była wymarzona, aby wędrować alejkami pięknego zoo.

Czytaj więcej...

UDOSTĘPNIJ

Akcja Czyste Jeziora i Rzeki - Wiosna 2022

W dniach 9-11 maja 2022 r. w ramach „Akcji czyste Jeziora i Rzeki” - Wiosna 2022, uczniowie naszej placówki pod opieką nauczycieli sprzątali teren wzdłuż Dużego Jezioraka. Segregowali śmieci zgodnie z ich przeznaczeniem. Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie.

Czytaj więcej...

UDOSTĘPNIJ

Warsztaty muzyczne w klasie perkusji

W dniu 17.05.2022 uczniowie klas pani Izabeli Pokojskiej , Joanny Dudzicz i Anny Urzędowskiej uczestniczyli w warsztatach muzycznych w klasie perkusji pod okiem pana Patryka Dolepskiego. W czasie warsztatów nasi podopieczni wysłuchali kilku utworów muzycznych oraz mieli możliwość samodzielnego zagrania na instrumentach perkusyjnych.

Czytaj więcej...

UDOSTĘPNIJ

Ralacja filmowa z Ogólnopolskiego Biegu Belfrów

Czytaj więcej...

UDOSTĘPNIJ

Ogólnopolski Bieg Belfrów - Edycja Druga

Nauczyciele z Zespołu Placówek Szkolno - Wychowawczych w Iławie dołączyli do inicjatywy Ogólnopolskiego Biegu Belfrów, a tym samym wsparli zbiórkę na rzecz Julka Bazydło. Całość zysku pochodzącego ze sprzedaży pakietów startowych Biegu Belfrów przeznaczymy na rehabilitację Julka Bazydło chorującego na padaczkę lekooporną - Zespół Landaua-Kleffnera.

Czytaj więcej...

UDOSTĘPNIJ

Dzień Pielęgniarki

Z ogromnymi wyrazami uznania dla Pani Magdy i Pani Sylwii - naszych szkolnych pielęgniarek za ich trudną i piękną pracę.

Czytaj więcej...

UDOSTĘPNIJ

Warsztaty Ekologiczne

W  naszej szkole odbyły się po raz kolejny warsztaty ekologiczne przeprowadzone przez pracowników fabryki IKEA Industry w Lubawie. Pan Jarosław i Pan Tomasz zapoznali uczniów klas starszych z pojęciem efektu cieplarnianego. Wspólnie z prowadzącymi uczniowie omówili elementy pogody i zastanawiali się co zrobić, aby zmniejszyć skutki ocieplenia klimatu oraz  jak na co dzień możemy oszczędzać energię.

Czytaj więcej...

UDOSTĘPNIJ

Poniedziałkowy Rozruch

Poniedziałkowy Rozruch to nowy cykl zajęć prowadzony w naszej szkole z najmłodszymi uczniami zespołów edukacyjno – terapeutycznych. Zajęcia mają na celu przede wszystkim integrację uczniów po czasach obostrzeń pandemicznych – czerpiemy radość z ponownej możliwości przebywania razem.

Czytaj więcej...

UDOSTĘPNIJ

© Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy  im. Janusza Korczaka w Iławie  2021