Aktualności

Warsztaty Wiosenno – Wielkanocne

W zawiązku ze zbliżającymi się Świętami Wielkiej Nocy, zostały zorganizowane „Warsztaty Wiosenno – Wielkanocne” dla uczniów naszej szkoły. Organizatorki panie Maja Derda, Małgorzata Józefowicz i Joanna Jankowska zorganizowały 4 warsztaty dwugodzinne dla 16 klas oraz jedne warsztaty dla naszych małych przyjaciół z Ukrainy.

Warsztaty były bezpłatne dla wszystkich uczestników. Na zajęciach dzieci i młodzież przygotowywały zajączki wielkanocne ze skarpetek i ryżu oraz przepiękne wielkanocne kartki według własnego projektu. Warsztaty cieszyły się bardzo dużą popularnością wśród uczniów i nauczycieli, a nasi młodsi przyjaciele z Ukrainy miło spędzili czas przy wspólnym stole.

Dziękujemy Stowarzyszeniu "Jesteśmy" za wsparcie finansowe oraz dyrekcji naszej szkoły za umożliwienie zorganizowania bardzo kreatywnych warsztatów.

tekst i zdjęcia : Katarzyna Maja Derda

 

UDOSTĘPNIJ

© Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy  im. Janusza Korczaka w Iławie  2021