Aktualności

Trening z trenerem personalnym

Nasza szkoła bierze udział w programie ,,Szkoła Promująca Zdrowie", której celem jest poprawa zdrowia emocjonalnego, psychicznego i fizycznego. Jednym z działań, które podjęliśmy, są dzisiejsze zajęcia Body Shape z trenerem personalnym Justyną Ślasą, które będą odbywały się cyklicznie.

Biorąc udział w treningach, pracownicy i nauczyciele szkoły, dają dobry przykład i zachęcają do aktywności fizycznej naszych uczniów. Pierwsze efekty już widać w foto relacji. Wszyscy bawiliśmy się doskonale, a humory nas nie opuszczały.

Dzięki ćwiczeniom Body Shape fitness wyrzeźbisz ważne partie swojego ciała: brzuch, uda, pośladki i ramiona. Efektem regularnych treningów jest wysmuklenie sylwetki oraz poprawa jędrności skóry.

Organizator:

A. Górecka

 

UDOSTĘPNIJ

© Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy  im. Janusza Korczaka w Iławie  2021