Aktualności

"CZYSTA WODA ZDROWIA DODA" - Centrum Eksperymentów dla klas SSPP

30 marca 2023 roku po raz kolejny spotkaliśmy się na warsztatach w ramach Ogólnopolskiego Projektu „Czysta woda zdrowia woda”, powstałego z inicjatywy Warmińsko Mazurskiego Oddziału Wojewódzkiego NFZ. Tym razem na spotkanie zaprosiliśmy najstarsze klasy SSPP naszej szkoły. Uczniowie z wielkim zainteresowaniem uczestniczyli w prelekcji nt. zdrowej wody i jej zastosowania w otaczającym nas świecie.

Warsztaty dały możliwość młodzieży na wykonanie wielu doświadczeń i eksperymentów z wodą. To była bardzo kreatywna i zarazem pouczająca lekcja w naszej szkole. Sprzęt potrzebny do przeprowadzenia zajęć został zakupiony w ramach programu Laboratoria Przyszłości.

Organizatorzy: Justyna Zakrzewska, Maja Derda, Agnieszka Górecka

Tekst: Maja Derda
Zdjęcia: Bartosz Laskowski

 

UDOSTĘPNIJ

© Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy  im. Janusza Korczaka w Iławie  2021