Aktualności

III Ogólnopolski Festiwal Piosenki dla Dzieci i Młodzieży w Ostródzie 2023

W tym roku, po 3 latach przerwy spowodowanych pandemią, dostaliśmy zaproszenie na III Ogólnopolski Festiwal Piosenki, który odbył się w dniach 25-26.04.2023 r. w Ostródzie. W pierwszym dniu pobytu nasze uczennice wzięły udział w warsztatach wokalnych pod kierunkiem p. Joanny Jaskółowskiej. Integracja przy pizzy z uczestnikami z innych ośrodków sprawiła, że atmosfera była przyjazna, zawarliśmy nowe znajomości.

 

Miłym akcentem było również spotkanie naszej absolwentki Anny Frąszczak (uczennica aktualnie uczy się w Ośrodku w Ostródzie). Drugi dzień pobytu, to dzień konkursowy. W tym roku talent wokalny miały szansę zaprezentować szerszej publiczności Daria Jarzyna z kl. VIII w piosence Lady Pank „Zawsze tam gdzie ty” oraz Paulina Osmańska z kl. III BR w piosence Anny Jantar „Nic nie może wiecznie trwać”.

 

Dziewczęta zaprezentowały się bardzo dobrze, przełamały barierę związaną ze stresem, jaki towarzyszył im podczas występu. Uczennice otrzymały dyplomy uznania za udział oraz nagrody rzeczowe. Gratuluję im odwagi i zaangażowania oraz dziękuję za wzorową postawę podczas pobytu w Ostródzie.

 

Info. M. Wasiewska

 

 

UDOSTĘPNIJ

© Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy  im. Janusza Korczaka w Iławie  2021