Aktualności

Zakończenie roku szkolnego 2020 - 2021

   Nadeszła właśnie chwila, kiedy przyszło nam się pożegnać. Dla nas, absolwentów, jest to moment szczególny, bo kiedy w nowym roku szkolnym zadzwoni pierwszy dzwonek, nas już tutaj nie będzie. Dzisiaj zaczynamy kolejny etap swojego życia, a każdy z nas wybiera własną drogę.

Szanowna Dyrekcjo! Drodzy Wychowawcy i Nauczyciele!

   Na Państwa ręce pragniemy złożyć w imieniu wszystkich absolwentów, płynące z serca, podziękowania. Były dni lepsze i gorsze, jedynki, czy też nieodrobione zadania domowe. Pierwsze sukcesy, ale i porażki. Dziękujemy za chwile wsparcia, podtrzymania na duchu, a przede wszystkim za mobilizację, która często gdzieś zanikała w nieznanych nikomu okolicznościach.

   Składamy podziękowania za to, że nauczyliście nas, jak żyć i wykorzystywać własne zdolności. Jednocześnie przepraszamy za przykrości, których byliśmy przyczyną. Dziękując, życzymy Dyrekcji, Gronu Pedagogicznemu i Wszystkim Pracownikom Szkoły kolejnych owocnych lat pracy, sukcesów w życiu zawodowym i prywatnym.

Absolwenci szkoły w roku szkolnym 2020/2021

 1. Sylwester Metera
 2. Dawid Piotrowski
 3. Karolina Rzymska
 4. Wiktoria Szczepańska
 5. Kamil Wasiewski
 6. Katarzyna Wysocka
 7. Marzena Zimnicka
 8. Krystian Zakreta
 9. Sylwia Siegmund
 10. Patrycja Suska
 11. Adam Tylka
 12. Dominik Wiergowski
 13. Kamila Czarnecka
 14. Izabela Dzięgo
 15. Anna Frąszczak
 16. Daria Kopowska
 17. Daria Kurafeiska
 18. Gabriela Mówińska

 

Podziękowanie dla Pań odchodzących na emeryturę

 

Pani Ewo, Pani Bożeno, Pani Danuto i Pani Bożeno,

   Pożegnania są najtrudniejsze, bo jak rozstać się i podziękować ludziom, z którymi przebyło się tyle dróg, wydeptało tyle ścieżek…  Choć wiemy, że wszystko zawsze ma swój kres, nie ma ludzi niezastąpionych, praca nie trwa wiecznie, to i tak nie jest łatwo … Jak wyrazić uznanie, wdzięczność za to, że byliście, dawaliście z siebie wszystko, co najlepsze, naszej szkolnej rodzinie. Pozostają tylko proste i płynące z naszych serc słowa: „Dziękujemy Wam”.

   Odchodzicie na zasłużony odpoczynek, niech będzie on dla Was czasem nadal aktywnym. Żyjcie najpiękniej, teraz bez ograniczeń czasowych, dbajcie o siebie, spełniajcie się i nie zapominajcie o nas.

Dyrekcja, koleżanki, koledzy i uczniowie

 

Galeria zdjęć

Tekst: D. Dzikowska

Zdjęcia: R. Kowalkowski

 

 

 

UDOSTĘPNIJ

© Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy  im. Janusza Korczaka w Iławie  2021