Aktualności

Druga edycja naszego Rodzinnego Festynu właśnie przeszła do historii

Druga edycja naszego Rodzinnego Festynu właśnie przeszła do historii. Było cudownie! Dopisała nam piękna pogoda, przygotowaliśmy wiele pyszności i różnorodnych atrakcji. Impreza ta udowodniła, że wspólne spędzanie czasu i zabawa mogą stworzyć niezapomniane i wzruszające chwile. Dziękujemy wszystkim za włączenie się w organizację Festynu.

Szczególnie dziękujemy Dyrekcji i pracownikom szkoły za tak liczny udział i wsparcie w realizacji naszych pomysłów. Pani Beacie Fus i Pani Danieli Laskowskiej dziękujemy za szczególną wiarę w sukces tego dnia. Jesteśmy niezwykle wdzięczni, także za zaangażowanie Rodziców w to, aby dzisiejszy dzień był świętem naszej szkolnej społeczności. Każde działanie łączące uczniów, rodziców i nauczycieli buduje i umacnia tę społeczność. Nie możemy też pominąć podziękowań dla Pani Grażyny Skrzyniarz (Animator zabaw dla dzieci Grażyna Skrzyniarz), OSP Iława czy SOK Iława za ciekawe pokazy dla uczestników, a Panu Ryśkowi za fantastyczną oprawę muzyczną.

Dzięki tym wszystkim pozytywnym działaniom  pokazujemy, że jesteśmy świetną placówką, że wspólnie budujemy dobrą i pełną empatii codzienność, a o tym jak bardzo udana to była impreza niech świadczą uśmiechy dzieci, które zobaczyć można w naszej galerii. Drodzy Uczniowie, Szanowni Rodzice i wspaniali Nauczyciele oraz wszyscy Goście! Razem tworzymy coś niepowtarzalnego, tworzymy świat, który z dnia na dzień staje się miejscem otwartym na solidarność, empatię oraz wzajemny szacunek.

BARDZO PIĘKNIE WAM WSZYSTKIM DZIĘKUJEMY! Do zobaczenia za rok!

W imieniu Rady Rodziców Marta Mróz.

 

UDOSTĘPNIJ

© Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy  im. Janusza Korczaka w Iławie  2021