Turniej Gry w Chińczyka 2024

Dnia 26 lutego w klasach SSPP odbył się Turniej Gry w "Chińczyka". Rywalizacja finalistów wśród, których znaleźli się: Paweł Renkel, Marzena Kukla, Mikołaj Machnio, Piotr Falkowski, Adrian Kowalski, Wojciech Jackiewicz, Rafał Gruszecki, Łukasz Łożyński, Paweł Niezgoda i Kacper Kuźmiak była pełna emocji i niespodziewanych sytuacji. Tok gry często zaskakiwał zawodników, którzy nie tracąc optymizmu walczyli do końca.

Czytaj więcej...

UDOSTĘPNIJ

Dzień Dinozaura

Dnia 26.02.2024r. odbyły się zajęcia z okazji świąt nietypowych ,,Dzień Dinozaura", gdzie przenieśliśmy się w ich świat. Mieliśmy okazję poznać wiele ciekawostek o nich. Wykonaliśmy odlewy z masy solnej w kształcie dinozaura. Kolejną atrakcją była zabawa w archeologa, gdzie doświadczyliśmy eksperymentu z wybuchającym wulkanem. Oglądaliśmy gniazdo z wykluwającym się dinozaurem.

Czytaj więcej...

UDOSTĘPNIJ

"Gimnastykuję swój umysł" - Ogólnopolski Projekt Edukacyjny Bawimy się i Uczymy

Dnia 21 lutego 2024 roku w ramach „Ogólnopolskiego Projektu Uczymy się I Bawimy” zrealizowaliśmy w naszej szkole zajęcia pt. GIMNASTYKUJĘ SWÓJ UMYSŁ. W zajęciach wzięły udział klasy 4-8 zespołów edukacyjno-terapeutycznych. Uczniowie poprzez zabawę, naukę wspierali swój rozwój emocjonalny, intelektualny, społeczny, a nawet fizyczny. Dzieci poprzez wspólne gry stopniowo uczyły się współpracy, integracji w grupie, radziły sobie ze swoimi emocjami.

Czytaj więcej...

UDOSTĘPNIJ

Zimowe inspiracje bum bum rurkowe

Kolejne spotkanie uczniów młodszych klas zespołów edukacyjno-terapeutycznych i muzykowanie za pomocą kolorowych rurek. Dziś były zabawy oraz nauka gry zespołowej.

Czytaj więcej...

UDOSTĘPNIJ

Zaproszenie na XV Regionalny Turniej Badmintona Olimpiad Specjalnych

Zapraszamy na XV Regionalny Turniej Badmintona Olimpiad Specjalnych. Szczegóły na plakacie !!!

Czytaj więcej...

UDOSTĘPNIJ

© Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy  im. Janusza Korczaka w Iławie  2021