"CZYSTA WODA ZDROWIA DODA" - Centrum Eksperymentów dla klas SSPP

30 marca 2023 roku po raz kolejny spotkaliśmy się na warsztatach w ramach Ogólnopolskiego Projektu „Czysta woda zdrowia woda”, powstałego z inicjatywy Warmińsko Mazurskiego Oddziału Wojewódzkiego NFZ. Tym razem na spotkanie zaprosiliśmy najstarsze klasy SSPP naszej szkoły. Uczniowie z wielkim zainteresowaniem uczestniczyli w prelekcji nt. zdrowej wody i jej zastosowania w otaczającym nas świecie.

Czytaj więcej...

UDOSTĘPNIJ

Pożegnanie naszej Podopiecznej

Czytaj więcej...

UDOSTĘPNIJ

Ogólnopolski Konkurs Kulinarny "SMACZNIE, ZDROWO, SAMODZIELNIE".

Uczniowie klasy 3WD SSPP - Agnieszka Czubińska, Sebastian Brzozowski, Grzegorz Figurski reprezentowali naszą szkołę w II OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE KULINARNYM „SMACZNIE, ZDROWO, SAMODZIELNIE…”. Przyszło im się zmierzyć z 15 zespołami. Zadania do wykonania to ozdabianie mazurka i nakrycie stołu do śniadania wielkanocnego dla czterech osób i ozdobienie własnoręcznie wykonanymi dekoracjami.

Czytaj więcej...

UDOSTĘPNIJ

Kreatywne Warsztaty Wiosenne

Dnia 28 marca 2023 roku odbyły się cykliczne, bezpłatne Kreatywne Warsztaty Wiosenne dla uczniów naszej szkoły. Zainteresowanie warsztatami było ogromne. Uczniowie pod czujnym okiem pani Mai Derda, Małgorzaty Józefowicz i Joanny Jankowskiej wykonali ozdobę na drzwi, kogucika z jajka styropianowego oraz kartki okolicznościowe. Kreatywność uczniów była ogromna, a wspólnie spędzony czas okazał się świetną odskocznią od zajęć lekcyjnych.

Czytaj więcej...

UDOSTĘPNIJ

Zaproszenie na Rekolekcje Wielkopostne

Czytaj więcej...

UDOSTĘPNIJ

© Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy  im. Janusza Korczaka w Iławie  2021