Festyn Rodzinny 2023 - relacja filmowa

Zapraszamy do obejrzenia relacji filmowej z Festynu Rodzinnego !!!

Czytaj więcej...

UDOSTĘPNIJ

Festyn Rodzinny 2023

Za nami pierwszy Festyn Rodzinny organizowany przez Radę Rodziców. Słoneczna pogoda, wspaniałe nastroje i wiele atrakcji to sprawdzony przepis na dobrą zabawę. Tak było i tym razem.

Czytaj więcej...

UDOSTĘPNIJ

Gra terenowa „Śladami Korczaka”

W dniach 31 maja i 1 czerwca na terenie naszej szkoły i jej najbliższej okolicy, została przeprowadzona  gra terenowa „Śladami Korczaka”. Jej celem była popularyzacja wiedzy o Januszu Korczaku w sposób aktywizujący uczniów. Na poszczególnych stanowiskach uczestnicy gry wykonywali zadania weryfikujące ich wiedzę dotyczącą biografii i twórczości patrona naszej szkoły.

Czytaj więcej...

UDOSTĘPNIJ

Dzień Dziecka w Grupach Wychowawczych 2023

W dniu 01 czerwca  2023r.odbyło się uroczyste spotkanie wszystkich Grup Wychowawczych z ZPSW w Iławie. Jak co roku cała społeczność  zgromadziła sie na holu sali apelowej w internacie. Wszystkich uczestników spotkania powitał  i złożył życzenia dla tych małych i tych już całkiem dużych dzieci dyrektor Wojciech Wegner. Wychowankowie zostali poczęstowani cukierkami, co jeszcze bardziej poprawiło i tak już uroczysty nastrój tego dnia.

Czytaj więcej...

UDOSTĘPNIJ

Spotkanie Kulinarne klas SSPP "Kanapki wiosną malowane"

Dzisiaj, ostatniego dnia maja, w naszej szkole odbyło się kolejne Spotkanie Kulinarne dla klas SSPP. Młodzież przygotowała "Kanapki wiosną malowane". Jak zawsze pomysłów było bez liku. Uczniowie pracowali z wielkim zapałem. Do wszystkich kanapek użyto zdrowych produktów. Na koniec Pani Dyrektor wręczyła wszystkim klasom dyplomy i nagrody za ich trud włożony w przygotowanie tych pyszności.

Czytaj więcej...

UDOSTĘPNIJ

© Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy  im. Janusza Korczaka w Iławie  2021