Szkolne Koło Wolontariatu

W roku szkolnym 2023/2024 grupa uczniów dzielnie uczestniczyła w działaniach Szkolnego Koła Wolontariatu. Tegoroczne działania wolontariuszy skupiały się przede wszystkim na spędzaniu czasu z podopiecznymi Domu Pomocy Społecznej w Iławie. Podczas spotkań rozmawialiśmy, spędzaliśmy czas na wspólnym graniu w gry planszowe, tworzyliśmy prace plastyczne. Wspaniałe było to, że uczniowie sami dopytywali o kolejne wyjścia do DPS, a wracając do szkoły większość drogi relacjonowali przebieg spotkania z podopiecznymi placówki.

Czytaj więcej...

UDOSTĘPNIJ

Zakończenie roku szkolnego 2023/2024 w Grupach Wychowawczych w ZPSW w Iławie

W dniu 17 czerwca 2024r. odbyło się uroczyste spotkanie wszystkich Grup Wychowawczych z ZPSW w Iławie. Spotkanie poprowadził wychowawca Maciej Lewandowski, który w krótkich słowach przywitał wszystkich uczestników uroczystości oraz przeprowadził pogadankę na temat bezpiecznych zachowań w czasie wolnym od zajęć szkolnych.

Czytaj więcej...

UDOSTĘPNIJ

Wycieczka do Zagrody Edukacyjnej "Pszczółka" w Lubstynku

W dniu 13.06.2024 roku uczniowie klas: 4-5WA, 6-7JA, 8MM, 1AMBr I stopnia, 1BF SSP wyjechali na wycieczkę do Zagrody Edukacyjnej "Pszczółka" w Lubstynku. W otoczeniu zieleni, natury i niesamowitego leśnego klimatu, uczniowie wykonywali w ramach warsztatów stolarskich lampiony i szkatułki. Swoje rękodzieła uczniowie zabrali do domu. Wszyscy uczestniczyli w grach integracyjnych i zabawach ruchowych.

Czytaj więcej...

UDOSTĘPNIJ

Apel podsumowujący rok szkolny 2023/2024

Po dziesięciu miesiącach nauki nadchodzi tak wyczekiwany przez wszystkich uczniów czas – WAKACJE. Korzystając z czasu wolnego, zawsze należy pamiętać o BEZPIECZEŃSTWIE ! Podczas dzisiejszego apelu, zasady bezpiecznego zachowania się podczas letniego wypoczynku przypomniała nam Pani Joanna Kwiatkowska, oficer prasowa  KPP w Iławie.

Czytaj więcej...

UDOSTĘPNIJ

Wycieczka do Warszawy

Czwartek 12 czerwca był dniem pełnym niezapomnianych wrażeń dla uczniów z klasy 4 SA SP, 1 AU SSPP i 1 AK SSPP. Bardzo wygodnym i szybkim pociągiem udali się do Warszawy, żeby posmakować kulturalnego życia stolicy. W teatrze Capitol obejrzeli znakomity spektakl ,,Brzechwa 2020", który uczy, bawi i skłania do refleksji nad uniwersalnym przesłaniem twórczości Jana Brzechwy.

Czytaj więcej...

UDOSTĘPNIJ

© Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy  im. Janusza Korczaka w Iławie  2021