Relacja z wycieczki trasą nad rzeką Iławka wraz z leśną ścieżką edukacyjną

W dniu 15 maja bieżącego roku wychowankowie z Grup Wychowawczych odbyli kolejną wycieczkę do interesujących miejsc w naszym mieście. Tym razem uczestnicy koła turystycznego i rekreacyjnego udali się na "Trasę nad rzeką Iławką wraz z leśną ścieżką edukacyjną".

Czytaj więcej...

UDOSTĘPNIJ

Wycieczka do Gdyni 2024'

Celem wycieczki do Gdyni klas: I IP SSPP i I-III JD SSPP było CENTRUM NAUKI EKSPERYMENT, który okazał się strzałem w dziesiątkę dla jej uczestników. Uczniowie byli zachwyceni możliwością samodzielnego sprawdzenia różnych zjawisk fizycznych, przyrodniczych czy też tych, które zachodzą w ludzkim organizmie.

Czytaj więcej...

UDOSTĘPNIJ

Spotkanie z nauką – Gdynia 2024

8 maja klasy 3 BU SSPP, 2- 3 BS SSPP i 2-3 AW SSPP pomknęły pendolino do Centrum Nauki Experyment w Gdyni. Tam uczestniczyliśmy w lekcji prowadzonej przez edukatorów Experymentu.

Czytaj więcej...

UDOSTĘPNIJ

Taniec, muzyka i rytm...

Trzynastego-każdy bawić się może. Trzynastego-rurki w różnym kolorze. Trzynastego-baw się w świetnym humorze. Trzynastego..., bo trzynasty wcale nie musi być zły!

Czytaj więcej...

UDOSTĘPNIJ

Gazetka Okolicznościowa - Pierwsze Niebieskie Igrzyska 2024 w ZPSW w Iławie

Z okazji odbywających się w naszej placówce Niebieskich Igrzysk, powstała Gazetka Okolicznościowa. Jest to swego rodzaju podsumowanie działań, które podjęliśmy w ramach Ogólnopolskiego projektu. Autorem gazetki jest pan Walerian Lewko. Zapraszamy do lektury.

Czytaj więcej...

UDOSTĘPNIJ

© Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy  im. Janusza Korczaka w Iławie  2021