Kolejny turnus wakacyjnych warsztatów ruszył i nabiera tempa

Kolejny turnus wakacyjnych warsztatów ruszył i nabiera tempa, o czym z radością informujemy. Udało się nam już przygotować własnoręcznie pyszne i przede wszystkim zdrowe, owocowe desery. Świetnie bawiliśmy się przy pomocy mat tanecznych. A to dopiero był początek atrakcji.

Czytaj więcej...

UDOSTĘPNIJ

Pierwszy turnus naszych Aktywnych wakacji dobiegł końca

Jeszcze wczoraj uczestniczyliśmy w warsztatach kulinarnych w pizzerii Nil, gdzie pod czujnym okiem szefa kuchni, przygotowaliśmy własnoręcznie pizzę. A dzisiaj zakończyliśmy nasze aktywności fantastycznym rejsem po Jezioraku. Pogoda dopisała, humory również. Każde z dzieci zostało mianowane na majtka okrętowego. Podziwialiśmy Wielką Żuławę, jachty na Jezioraku i piękne krajobrazy. Na koniec każdy uczestnik warsztatów otrzymał upominki, ale nie zdradzimy jakie, bo kolejny turnus czeka na swoją kolej i nie byłoby niespodzianki.

Czytaj więcej...

UDOSTĘPNIJ

Udanego i bezpiecznego wypoczynku

Czytaj więcej...

UDOSTĘPNIJ

Aktywne wakacje - warsztaty dla dzieci

Wakacje wcale nie muszą oznaczać nudy, nawet jeśli jesteś w swoim mieście i nigdzie nie wyjechałeś. Przekonują się o tym uczniowie biorący udział w warsztatach letnich. Upłynęły dopiero dwa dni zajęć, a wrażeń mnóstwo.

Czytaj więcej...

UDOSTĘPNIJ

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2023/2024

W piątkowy poranek, 21 czerwca bieżącego roku wszyscy uczniowie ostatni raz usłyszeli szkolny dzwonek. To znak, że kolejny rok szkolny już za nami. Był to czas zdobywania wiedzy, doświadczeń, rozwiązywania problemów oraz rozwijania relacji koleżeńskich i przyjaźni.

Czytaj więcej...

UDOSTĘPNIJ

© Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy  im. Janusza Korczaka w Iławie  2021