X Mikołajkowe Zawody w Pływaniu Ośrodków Szkolno-Wychowawczych 2023

5 grudnia 2023 r. na Pływalni Miejskiej w Iławie odbyły się X Mikołajkowe Zawody w Pływaniu Ośrodków Szkolno – Wychowawczych. W zawodach wystartowali zawodnicy ze szkół i ośrodków specjalnych z Olsztyna, Elbląga, Ostródy i Iławy. Honorowy patronat X Mikołajkowych Zawodów w Pływaniu Ośrodków Szkolno-Wychowawczych naszego województwa objął Starosta Powiatu Iławskiego Pan Bartosz Bielawski, który ufundował medale dla wszystkich zawodników oraz puchary dla poszczególnych ośrodków.

Czytaj więcej...

UDOSTĘPNIJ

Mikołajkowe Spotkanie z Muzyką

4 grudnia  uczniowie klas SSPP odwiedzili Szkołę Muzyczną by wysłuchać pięknego koncertu poprzedzającego Święta Bożego Narodzenia. Młodzi artyści zagrali nam znane kolędy i piosenki świąteczne. Było wzruszenie, podziw, wspólne śpiewanie. Przyszedł Mikołaj ze słodkościami. Wróciliśmy do szkoły radośni. Za rok też skorzystamy z zaproszenia.

Czytaj więcej...

UDOSTĘPNIJ

"Mikołajkowe spotkanie" Olimpiad Specjalnych - Elbląg 2023

W sobotni ranek 2 grudnia 2023 roku sportowcy Klubu „RADOŚĆ”: Oliwia, Igor, Julia, Karol, Natalia i Marzenka wyruszyli do Elbląga na Mikołajkowe spotkanie Olimpiad Specjalnych regionu warmińsko-mazurskiego. Spotkanie z Mikołajem w tym roku  zorganizowały trzy kluby z Elbląga: ONI w ATAKu, Zefirek i Rekord (w 2022 roku to my byliśmy gospodarzami). Były gry, tańce, konkursy. Pojawił się św. Mikołaj z paczkami dla uczestników. Organizatorzy przygotowali słodki poczęstunek, a impreza zakończyła się pysznym obiadem. Wróciliśmy do Iławy uśmiechnięci i zadowoleni.

Czytaj więcej...

UDOSTĘPNIJ

Ogólnopolski projekt „Wszystkie dzieci zbierają elektrośmieci”

Nasza szkoła przystąpiła do projektu "Wszystkie dzieci zbierają elektrośmieci".Celem akcji jest podniesienie świadomości ekologicznej oraz zwrócenie uwagi na prawidłowe za gospodarowanie odpadami. W zamian za przyniesiony zużyty sprzęt szkoła otrzyma nagrody w postaci materiałów biurowych. Zbieramy: komputery drukarki, monitory telefony sprzęt RTV i AGD, baterie, akumulatory, kable, tusze atramentowe. Nie odbieramy tonerów i świetlówek.

Czytaj więcej...

UDOSTĘPNIJ

Zabawa Andrzejkowa w grupach wychowawczych 2023

W dniu 30.11.2023 r.  w grupach wychowawczych, odbyło się uroczyste Spotkanie Andrzejkowe. Głównym celem spotkania było promowanie zabawy, integracja uczniów. Podczas spotkania, swoją obecnością zaszczyciła nas Pani Dyrektor Lucyna Bączek. W czasie uroczystości wychowankowie wzięli udział w różnych zabawach, przygotowanych przez wychowawców. Spotkanie dostarczyło sporo pozytywnych emocji, uśmiechu, radości oraz dobrej zabawy.

Czytaj więcej...

UDOSTĘPNIJ

© Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy  im. Janusza Korczaka w Iławie  2021