Charytatywny "Bieg na 6"

Dnia 20 maja 2023 roku został zorganizowany Charytatywny „Bieg na 6” dla pracowników i przyjaciół Zespołu Placówek Szkolno-Wychowawczych. Około 50 osób podjęło się wyzwania biegnąc, idąc lub jadąc w „Biegu na 6”. Trasa dla chodziarzy i biegaczy wynosiła 5 km, a dla rowerzystów 10 km. Celem „Biegu na 6” było zebranie pieniędzy na rzecz  Stowarzyszenia „Jesteśmy” i jego cele statutowe oraz integrację pracowników i przyjaciół naszej szkoły.

Inicjatywa pani Mai Derda, Małgorzaty Józefowicz i Beaty Czarnotty okazała się już drugi rok z rzędu bardzo fajnym sposobem na spędzenie wolnego czasu, a przy okazji realizowaniu zadań jako „Szkoła promująca zdrowie”. Bardzo dziękujemy za wsparcie finansowe i za miło spędzony czas. Dziękujemy wolontariuszom z „Iławskie Smoki Jezioraka” za pomoc w organizacji „Biegu na 6” – Wasza pomoc była jak zawsze na wysokim poziomie.

Dziękujemy Małgorzacie Lewko, Joannie Jankowskiej, Jolancie Mejka, Monice Walento-Krasińskiej, Agnieszce Góreckiej, Bartkowi Laskowskiemu i Tomaszowi Kamińskiemu.

 

Organizatorzy:

Katarzyna Maja Derda
Beata Czarnotta
Małgorzata Józefowicz

 

              

 

UDOSTĘPNIJ

© Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy  im. Janusza Korczaka w Iławie  2021