Trening z trenerem personalnym

Nasza szkoła bierze udział w programie ,,Szkoła Promująca Zdrowie", której celem jest poprawa zdrowia emocjonalnego, psychicznego i fizycznego. Jednym z działań, które podjęliśmy, są dzisiejsze zajęcia Body Shape z trenerem personalnym Justyną Ślasą, które będą odbywały się cyklicznie.

Czytaj więcej...

UDOSTĘPNIJ

Dzień Chłopaka w klasach SSPP

Dnia 30 września dla klas SSPP odbyła się dyskoteka z okazji Dnia Chłopaka. Zabawa była przeplatana różnymi konkursami. Misterem klas SSPP został Paweł Renkel. W konkursie karaoke objawił się talent wokalny Sebastiana Brzozowskiego. Strongmanem został Dominik Herubiński, a wiedzą o sporcie wykazał się Paweł Graczyk. Przy dźwiękach muzyki dyskotekowej wszyscy bardzo dobrze się bawili.

Czytaj więcej...

UDOSTĘPNIJ

Dzień Chłopaka i czytanie do poduszki w internacie

Z życia internatu... ostatni tydzień września upłynął w bardzo miłej atmosferze i dobrych humorach. Było czytanie do poduszki przez starszych wychowanków, były obchody Dnia Chłopaka, życzenia od koleżanek i tańce. Wspólne spotkanie i zabawa przy muzyce, przynoszą dużo radości i uśmiechu na twarzach uczestników.

Czytaj więcej...

UDOSTĘPNIJ

Dzień Chłopaka w klasach I-VIII

Dnia 30 września 2022 roku odbyła się impreza dyskotekowa z okazji Dnia Chłopaka. W tym dniu wszyscy uczniowie klas 1-8 oraz grup rewalidacyjno-wychowawczych, zebrali się na holu apelowym by wspólnie świętować. Były konkursy edukacyjne, kulinarne i dyskoteka, a największą atrakcją okazała się Fotobudka inspirowana Dniem Chłopaka.

Czytaj więcej...

UDOSTĘPNIJ

Jesienne zabawy sensoryczne

Na naszym szkolnym holu apelowym co jakiś czas odbywają się spotkania uczniów z różnych klas. Tym razem najmłodsi z klas I - IV uczestniczyli w zabawach sensorycznych. Było gwarno, radośnie i już jesiennie. Okazało się, że dary jesieni są doskonale znane wszystkim dzieciom i nawet z zamkniętymi oczami potrafią poznać kasztany, żołędzie, orzechy, szyszki, jarzębinę, czy jesienne warzywa i owoce.

Czytaj więcej...

UDOSTĘPNIJ

© Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy  im. Janusza Korczaka w Iławie  2021