Czas pożegnań

„Nie takie ważne, żeby człowiek dużo wiedział, ale żeby dobrze wiedział, nie żeby umiał na pamięć, a żeby rozumiał, nie żeby go wszystko troszkę obchodziło, a żeby go coś naprawdę zajmowało.” – Janusz Korczak

Pożegnanie absolwentów to ważne wydarzenie. W dniu 20 czerwca 2024 roku odbyło się uroczyste pożegnanie absolwentów klas Szkoły Specjalnej Przysposabiającej do Pracy, Branżowej Szkoły I stopnia, Szkoły Podstawowej i Grupy Rewalidacyjno-Wychowawczej. To chwila, w której uczniowie kończą pewien etap swojej edukacji i wkraczają w nowy rozdział życia. Pożegnaliśmy też panią Lucynę Gołąb, która odchodzi po wielu latach pracy w naszej szkole na emeryturę. Życzyliśmy im, aby przyszłość była pełna miłych zdarzeń, a wspomnienia ze szkoły, pracy zawsze towarzyszyły im z sympatią i radością. Były podziękowania, kwiaty, prezenty, wzruszające melodie.

Organizatorzy apelu. Wychowawcy klas: III SSPP Beata Sikorska, III SSPP Izabela Bujnowska, III SSPP Beata Fus, III SSPP Aneta Weider-Tołoczko, III SSPP Joanna Dudzicz, III BS I st. Aldona Dzido, VIII SP Monika Masny, VIII SP Dorota Kisieliczyn, VIII SP Wioleta Węgorzewska, Gr. rewalidacyjno-wychowawcza Dorota Szefler, Samorząd Uczniowski - Agnieszka Jaskulska.

Oprawa techniczna: Ryszard Żuralski

Zdjęcia: Radosław Kowalkowski

Piękny wystrój: sekcja dekoracyjna

Info. W. Duda

DZIĘKUJEMY

Składamy podziękowania za to, że uczyliście nas, jak żyć i wykorzystywać własne zdolności. Jednocześnie przepraszamy za przykrości, których byliśmy przyczyną. Dziękując, życzymy Dyrekcji, Gronu Pedagogicznemu i Wszystkim Pracownikom Szkoły kolejnych owocnych lat pracy, sukcesów w życiu zawodowym i prywatnym.

Absolwenci 2023/2024

Daria Duliasz

Rafał Gruszecki

Weronika Kowalczyk

Krystian Krumrej

Anna Mówińska

Maciej Wasiewski

Paweł Renkel

Oliwia Łaszkiewicz

Paweł Graczyk

Oliwia Kuranowska

Julia Kalinowska

Dominik Herubiński

Mateusz Stemski

Piotr Falkowski

Dawid Gołaszewski

Karol Witkowski

Tomasz Dorociak

Patryk Strzelczyk

Miłosz Mejka

Kuba Nowacki

Kamil Zalewski

Natalia Kornowska

Błażej Drzewicki

Krystian Pogorzelski

Seweryn Karbowski

Kacper Starczewski

Tomasz Szczęsny

Izabela Warmińska

Patryk Bojarun

Małgorzata Figurska

Kacper Gawłowski

Paweł Józefowicz

Seweryn Krakowiak

Nikola Krauzewicz

Szymon Kruszczyński

Marta Kubicka

Hanna Osicka

Łukasz Walesiewicz

Adrian Wysocki - Falkowski

 

UDOSTĘPNIJ

© Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy  im. Janusza Korczaka w Iławie  2021