Ogólnopolski Projekt Edukacyjny "Uczymy się i bawimy"- działania w styczniu

W ramach Ogólnopolskiego projektu „Uczymy się i Bawimy”, uczniowie naszej szkoły w styczniu realizowali dwa zadania. Potrafię sam, czyli rozwijanie umiejętności z zakresu samodzielności oraz Potrafię spędzać czas wolny, czyli pokazanie różnych form spędzania czasu. Zadania te realizowaliśmy w swoich klasach i na basenie.

Czytaj więcej...

UDOSTĘPNIJ

Z życia internatu... przed feriami zimowymi

Z życia internatu... W internacie po południu we wtorek 17.01.2023 zebraliśmy się wszyscy w stołówce na pogadankę z Oficerem Prasowym Komendanta Powiatowego Policji w Iławie panią Starszą Aspirant Joanną Kwiatkowską. Tematem spotkania było „Bezpieczeństwo podczas ferii zimowych”.

Czytaj więcej...

UDOSTĘPNIJ

Podziękowania za udział w akcji "I Ty Możesz Podarować Dzieciom Radość".

Drodzy Nauczyciele, Pracownicy Administracji i Obsługi oraz Rodzice. Bardzo dziękuję w imieniu swoim, personelu Oddziału Onkologicznego w Wojewódzkim Szpitalu Dziecięcym w Olsztynie, a w sposób szczególny w imieniu chorych dzieci, które te Święta spędzały w szpitalu za okazane serce i podarowanie im odrobiny radości.

Czytaj więcej...

UDOSTĘPNIJ

Spotkanie Opłatkowe Katechetów Diecezji Elbląskiej 2023'

Spotkanie Opłatkowe Katechetów Diecezji Elbląskiej w naszej szkole to już tradycja. Po okresie przerwy spotkaliśmy się kolejny raz. Spotkanie urozmaicił piękny występ zespołu ze Szkoły Podstawowej nr 4. Mały obraz tego spotkania możecie zobaczyć poniżej.

Czytaj więcej...

UDOSTĘPNIJ

Wyniki Konkursu na Ozdobę Choinkową

Jak co roku odbył się w naszej szkole Konkurs na „Ozdobę Choinkową”. Ozdoby były piękne, pomysłowe i przystroiły choinkę przed naszą placówką. Wszystkie prace zostały nagrodzone. Zapraszamy za rok. Gratulacje dla uczestników konkursu.

Czytaj więcej...

UDOSTĘPNIJ

© Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy  im. Janusza Korczaka w Iławie  2021