Masz Talent 2023'

Dzisiaj -  21.03.2023r odbył się w naszej szkole konkurs „Masz talent”. Przypadł on w pierwszy dzień wiosny, która jest bardzo radosną porą  roku więc u nas też dzisiaj było pogodnie i wesoło. Uczniowie zaprezentowali swoje talenty w kategorii: taniec, śpiew, gra na bum bum rurkach, żonglowanie, kopiowanie obrazków, kalambury, mistrz pamięci, origami. Na rozpoczęcie konkursu niespodziankę  dla widowni sprawili nauczyciele z utworem wystukanym i granym na bum bum rurkach w utworze zespołu Queen „We will rock you”. Poziom konkursu był bardzo wysoki i wyrównany. Jury miało trudne zadanie, aby wyłonić zwycięzców.

Czytaj więcej...

UDOSTĘPNIJ

Spotkanie z poezją 2023'

15 marca odbyło się kolejne - 22 „Spotkanie z poezją”. Pierwszy raz w nowej szkole. Dwa ostatnie odbyły się online. Tym razem na „żywo” uczniowie prezentowali się indywidualnie i zespołowo. Swoimi występami wzruszali, wywoływali radość, uśmiech, zadumę. Nawiązaliśmy też do patrona roku 2023 Aleksandra Fredry. Na zakończenie każda klasa otrzymała dyplom wręczony przez panią wicedyrektor Justynę Milewską, a każdy uczestnik słodki upominek ufundowany przez szkolny sklepik.

Czytaj więcej...

UDOSTĘPNIJ

Życzenia z okazji Dnia Kobiet

Czytaj więcej...

UDOSTĘPNIJ

Europejski Dzień Logopedy

Z okazji Europejskiego Dnia Logopedy, wszyscy uczestniczyliśmy w zabawach logopedycznych. Układaliśmy słowa z rozsypanki literowej oraz odgadywaliśmy, która z Pań logopedek ukryła się pod każdą literką słowa logopeda. W małych grupkach układaliśmy historyjki obrazkowe i wyklejaliśmy literki, przenosząc przy pomocy słomki kolorowe kółeczka oraz dopasowywaliśmy karty wizualizacyjne do liter słowa LOGOPEDIA.

Czytaj więcej...

UDOSTĘPNIJ

Gala Sportu 2023

W czwartek 2 marca w Gminnym Ośrodku Kultury w Lasecznie  odbyło się uroczyste spotkanie przedstawicieli sportu i kultury Gminy Wiejskiej Iława. Doroczna Gala Sportu i Kultury była okazją, aby podsumować sukcesy sportowców i docenić pracę osób zaangażowanych na rzecz sportu i kultury w gminie.

Czytaj więcej...

UDOSTĘPNIJ

© Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy  im. Janusza Korczaka w Iławie  2021