HORTITERAPIA - Szkolni ogrodnicy

HORTITERAPIA - terapia ogrodem💚👩‍🌾 Prace porządkowe po lecie trwają💪 Zbieramy dary ogrodu😁 Przerabiamy, suszymy, gotujemy, pieczemy i.... zjadamy😋. Tworzymy bank nasion 🤩 Szkolni ogrodnicy pozdrawiają 👋 Niech moc roślin będzie z Wami w nowym roku szkolnym 💚🙌🍀

Czytaj więcej...

UDOSTĘPNIJ

Wygraliśmy Mobilną Pracownię Komputerową!!!

W czerwcu, tuż przed wakacjami uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Ogólnopolskim Konkursie „Pracownia Kompetencji Cyfrowych”. Uczestnicy mogli startować w trzech kategoriach wiekowych, a dla każdej z nich przygotowane zostało zadanie. Wspólnym motywem było zrealizowanie wskazanego kursu e-learningowego dotyczącego bezpieczeństwa w sieci. Następnie w oparciu o zdobytą wiedzę, uczniowie przygotowali pracę plastyczną.

Czytaj więcej...

UDOSTĘPNIJ

Powitanie jesieni - ognisko klas SSPP

Nareszcie klasy SSPP mogły razem się spotkać. Tradycyjnie witaliśmy jesień i obchodziliśmy Święto Pieczonego Ziemniaka. W miłej atmosferze piekliśmy kiełbaski i ziemniaki, słuchaliśmy muzyki, rozwiązywaliśmy zagadki i wesoło spędziliśmy czas. Żegnaj lato na rok!

Czytaj więcej...

UDOSTĘPNIJ

Powitanie jesieni w Grupach Wychowawczych 2023

Jesień zbliża się do nas wielkimi krokami. W oczekiwaniu na jej przyjście uczniowie grup wychowawczych z ZPSW w Iławie przygotowali uroczyste pożegnanie lata i przywitanie jesieni. W dniu 20 września podczas uroczystego spotkania, które rozpoczęło się od przywitania i wprowadzenia w temat wszystkich przybyłych uczniów i wychowawców przez jednego z nauczycieli prowadzących spotkanie. Dalsza część uroczystości prowadzona była przez ucznia Błażeja Drzewickiego.

Czytaj więcej...

UDOSTĘPNIJ

Spotkanie z bum bum rurkami

(...) nasza szkoła jest kochana - raz dwa trzy. Tu piszemy i liczymy - raz dwa trzy. Jemy, gramy i śpiewamy - raz dwa trzy. Wszystkich zatem zapraszamy - raz dwa trzy (...). Uczniowie młodszych klas spotkali się 20 września by wspólnie rozwijać swoje kompetencje muzyczne z wykorzystaniem kolorowych bum bum rurek.

Czytaj więcej...

UDOSTĘPNIJ

© Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy  im. Janusza Korczaka w Iławie  2021