Konkurs Plastyczny z okazji obchodów Światowego Dnia Pluszowego Misia

Jak co roku od ponad 10 lat w naszej szkole odbył się konkurs plastyczny na postać misia. „Czy to wczoraj czy to dziś wszystkim jest potrzebny miś” – zgodnie z cytatem na każdym krańcu świata, mały czy duży człowiek lubi postać misia. Znane są bajki: Kubuś Puchatek, Miś Uszatek czy Paddington, które inspirują ludzi do tworzenia różnych dzieł bajek, filmów a w przypadku naszych uczniów prac plastycznych.

Uczniowie naszej szkoły wykonali ponad 60 prac plastycznych posługując się różną techniką: od kolażu, farb, plastelin, wełny, decoupage do techniki 3D. Prace zostały wystawione na szkolnym korytarzu tworząc niezwykły świat misiów.
Dziękuję za ogromne zaangażowanie dzieci i pomocnych nauczycieli i pań pomocy. Prace plastyczne są cudowne i wyjątkowe.

 

Oto zwycięzcy konkursu:

1 miejsce – Alicja Swat – kl I JJ SSPP

2 miejsce – Katarzyna Leśniewska – kl IV JM

3 miejsce – klasa I-III SA (Ania, Lena, Damian, Julek, Kacper)

 

Wyróżnienie

1. Michał Chabatowski – kl. VIII AK

2. Klasa I-II AZ (Julia, Olek, Oliwier, Konrad)

3. Łukasz Łużyński – kl. VII AK

 

Wyróżnienie Projekt „Za życiem”

Majka Kaczmarczyk

 

Organizator konkursu: Katarzyna Maja Derda

 

 

 

UDOSTĘPNIJ

© Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy  im. Janusza Korczaka w Iławie  2021