Zabawa Andrzejkowa 2023

Dnia 30 listopada w naszej szkole odbyła się zabawa Andrzejkowa. Uczniowie spędzili miło czas podczas wspólnej zabawy. Odbyły się liczne konkursy i wróżby andrzejkowe, w które zaangażowany był Samorząd Uczniowski. Podczas spotkania była loteria fantowa, możliwość zakupu pizzerek i rogalików, darmowe tatuaże.

Czytaj więcej...

UDOSTĘPNIJ

II Powiatowy Turniej Piłki Siatkowej Pracowników Oświaty o Puchar Starosty Powiatu Iławskiego

25 listopada 2023 roku w sali gimnastycznej Zespołu Placówek Szkolno-Wychowawczych w Iławie, odbył się już po raz drugi „Powiatowy Turniej Piłki Siatkowej Pracowników Oświaty o Puchar Starosty Powiatu Iławskiego”. Uroczystego otwarcia zawodów dokonał Starosta Powiatu Iławskiego Pan Bartosz Bielawski. Zawodników przywitała i życzyła dobrej zabawy w duchu fair play wicedyrektor ZPSW w Iławie Pani Justyna Zakrzewska. Rywalizacja była zacięta, ale przebiegała w bardzo przyjaznej i serdecznej atmosferze. Po wielogodzinnych rozgrywkach poznaliśmy najlepszą drużynę.

Czytaj więcej...

UDOSTĘPNIJ

Konkurs Wiedzy o Niemczech

W tym tygodniu odbył się w naszej szkole Konkurs Wiedzy o Niemczech. Celem konkursu było sprawdzenie wiedzy uczniów o Niemczech, zachęcenie do samodzielnego zdobywania wiedzy o tym państwie - jego historii, kulturze, geografii, polityce, zwyczajach, a także wzbudzenie zainteresowania językiem niemieckim.

Czytaj więcej...

UDOSTĘPNIJ

Dzień Pluszowego Misia

25 listopada na całym świecie obchodzony jest Dzień Pluszowego Misia. Zabawka ta od prawie 120 lat towarzyszy dzieciom na całym świecie. Z tej okazji, w piątek, najmłodsi uczniowie naszej szkoły przynieśli swoje ukochane misie, aby wspólnie świętować.

Czytaj więcej...

UDOSTĘPNIJ

"Mała książka - wielki człowiek"

23 listopada 2023 roku w ramach ogólnopolskiego projektu "Mała książka - wielki człowiek", realizowanego pod patronatem Instytutu Książki oraz Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego, uczniowie klas pierwszych szkoły podstawowej naszej szkoły otrzymali specjalne wyprawki czytelnicze. W pakiecie znalazły się następujące pozycje: książka "Wnuczka antykwariusza" Justyny Bednarek oraz przewodnik dla rodziców pierwszoklasisty "Kochasz? Czytaj razem z dzieckiem".

Czytaj więcej...

UDOSTĘPNIJ

© Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy  im. Janusza Korczaka w Iławie  2021