Gra terenowa „Śladami Korczaka”

W dniach 31 maja i 1 czerwca na terenie naszej szkoły i jej najbliższej okolicy, została przeprowadzona  gra terenowa „Śladami Korczaka”. Jej celem była popularyzacja wiedzy o Januszu Korczaku w sposób aktywizujący uczniów. Na poszczególnych stanowiskach uczestnicy gry wykonywali zadania weryfikujące ich wiedzę dotyczącą biografii i twórczości patrona naszej szkoły.

Piękna, słoneczna pogoda, pomysłowość i dobry humor uczestników  były dodatkową atrakcją naszej imprezy. Na zakończenie edukacyjnego spaceru, każdy uczestnik gry otrzymał pamiątkowy długopis z ponadczasowym przesłaniem Janusza Korczaka.

Gratulujemy  Uczniom i Wychowawcom zaangażowania.

Dziękujemy Pani Beacie Rypińskiej za pomoc oraz szkolnemu sklepikowi za wsparcie finansowe.

 

Zespół Korczakowski 

 

 

UDOSTĘPNIJ

© Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy  im. Janusza Korczaka w Iławie  2021