Zabawa Andrzejkowa 2022

W dniu 30.11.2022 r. odbyła się w naszej szkole „Zabawa Andrzejkowa”. Podczas spotkania były wróżby i słodkości. Muzyka umilała nam wspólnie spędzony czas. Jedną z wielu atrakcji był występ artystów z grupy "Bum Bum Rurki". Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim uczniom i nauczycielom zaangażowanym w przygotowanie i przebieg imprezy.

Czytaj więcej...

UDOSTĘPNIJ

Zaproszenie na IX Mikołajkowe Zawody w Pływaniu Ośrodków Szkolno-Wychowawczych

Serdecznie wszystkich zapraszamy !!!  🎅 🎄 🏊‍♀️🏊‍♀️🏊‍♀️

Czytaj więcej...

UDOSTĘPNIJ

„Gry i zabawy jesienne”

W sali gimnastycznej naszej szkoły zorganizowaliśmy po raz pierwszy w tym roku imprezę - „Gry i zabawy jesienne”. Wzięło w nich udział około 40 wychowanków. To jak na początek naprawdę wspaniale! Rywalizacja odbyła z się zgodnie z zasadami fair play i już planujemy kolejną odsłonę tego wydarzenia. Będziemy kontynuować cyklicznie naszą zabawę w ramach Szkoły Promującej Zdrowie. Do zobaczenia już wkrótce.

Czytaj więcej...

UDOSTĘPNIJ

,,Żyj z pasją" - XXV Szkolny Sejmik Uczniowski

"Żyj z pasją" to hasło XXV Szkolnego Sejmiku Uczniowskiego, w którym uczestniczyła młodzież z Zespołu Szkół im. Bohaterów Września 1939 Roku wraz z opiekunem panią Martą Brzozowską i nasi uczniowie. Tym razem mogliśmy poznać i podziwiać pasje młodych ludzi. Pasje, którymi żyją od wielu lat i nadal je rozwijają.

Czytaj więcej...

UDOSTĘPNIJ

Na wędrownym szlaku - Włochy

Po długiej przerwie wróciliśmy na nasz „Wędrowny szlak kulinarny” po smakach kuchni różnych krajów. Dziś zawędrowaliśmy do kuchni włoskiej. Uczniowie klas branżowych przygotowali popularne dla tego kraju potrawy. Były różne odsłony włoskich past, czyli spaghetti, mogliśmy spróbować risotto milanese i penne all´Arrabbiata, ale największym uznaniem cieszyła się pizza.

Czytaj więcej...

UDOSTĘPNIJ

© Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy  im. Janusza Korczaka w Iławie  2021