Aktualności

1, 2, 3! Wycieczki czas zacząć!

1, 2, 3! Wycieczki czas zacząć! Jak powiedzieli, tak uczynili. Klasy pani Małgosi Lewko, Ani Siecińskiej, Ani Urzędowskiej, Sabiny Górskiej, Joli Mejki, Asi Jankowskiej i Beaty Fus otworzyły sezon wycieczkowy w naszej szkole. Pojechali do Torunia i tam zachwycili się Starówką, a później zamienili się w fizyków, matematyków, chemików, astronomów, biologów. Wszystko to mogło się zadziać dzięki wizycie w Młynie Wiedzy.

Każdy mógł dotknąć, doświadczyć i czerpać wiele radości z nauki i eksperymentów. Najciekawsze było to, że nikogo nie trzeba było zmuszać do nauki. Wielu z naszych uczniów już wie, jak działa śruba Archimedesa, koło wodne czy oczyszczalnia wody. To był mądrze i radośnie spędzony czas.

Info. M. Lewko

 

UDOSTĘPNIJ

© Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy  im. Janusza Korczaka w Iławie  2021