Pożegnanie Absolwentów oraz osób odchodzących na emeryturę

23 czerwca – pożegnaliśmy uroczystym apelem tegorocznych Absolwentów. Był to szczególny dzień dla uczniów, którzy zakończyli kolejny etap swojego życia – ukończyli szkołę. Drodzy Absolwenci, życzymy Wam powodzenia na nowej drodze życia. Mamy nadzieję, że będziecie miło wspominać lata spędzone w naszej szkole. I pamiętajcie, że drzwi Szkoły są dla Was zawsze otwarte.

 

 

Tego samego dnia odbyło się spotkanie, na którym mieliśmy okazję pożegnać odchodzących na emeryturę:

Panią Annę Truszczyńską

Panią Jolantę Brzeziński

Panią Mirosławę Sękowską

Panią Mariolę Miturę

Pana Marka Rabczyńskiego

Zakończenie pracy zawodowej jest niewątpliwie ważnym, ale i trudnym wydarzeniem w życiu każdego człowieka. Pamięcią ogarniamy minione lata, dokonujemy pewnych podsumowań. To chwila, która zmusza do refleksji. Podczas uroczystości w wygłaszanych przemówieniach padały przede wszystkim słowa uznania i podziękowań za wsparcie, współpracę, zaangażowanie,  życzliwość oraz dobre słowo. Były kwiaty, życzenia i drobne upominki. Nie obyło się bez wzruszeń, łez i wspomnień…

Z wielkim wzruszeniem żegnamy Was Kochani i tak naprawdę brakuje nam słów, aby wyrazić wdzięczność za trud Waszej pracy i wspólnie spędzone lata. Jednocześnie życzymy na kolejne lata - zdrowia, radości i dni wolnych od trosk i kłopotów. Mamy nadzieję, że zechcecie podtrzymywać serdeczne więzi ze szkołą, z nami.


UDOSTĘPNIJ

© Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy  im. Janusza Korczaka w Iławie  2021