Aktualności

Wygraliśmy Mobilną Pracownię Komputerową!!!

W czerwcu, tuż przed wakacjami uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Ogólnopolskim Konkursie „Pracownia Kompetencji Cyfrowych”. Uczestnicy mogli startować w trzech kategoriach wiekowych, a dla każdej z nich przygotowane zostało zadanie. Wspólnym motywem było zrealizowanie wskazanego kursu e-learningowego dotyczącego bezpieczeństwa w sieci. Następnie w oparciu o zdobytą wiedzę, uczniowie przygotowali pracę plastyczną.

Udało się! Zwyciężyliśmy, a nagrodą jest Mobilna Pracownia Komputerowa. Wyposażona jest w 16 laptopów wraz z przenośną szafą, oprogramowaniem oraz interaktywny monitor. Serdecznie gratulujemy naszym uczniom!

Konkurs „Pracownia Kompetencji Cyfrowych” został współfinansowany ze środków europejskich w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa. Jego organizatorem był Państwowy Instytut Badawczy NASK operator Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej (OSE) wraz z Ministerstwem Cyfryzacji.

 

Odpowiedzialni za projekt:

Małgorzata Wasiewska
Daniela Laskowska
Bartosz Laskowski

UDOSTĘPNIJ

© Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy  im. Janusza Korczaka w Iławie  2021