Aktualności

Powitanie jesieni w Grupach Wychowawczych 2023

Jesień zbliża się do nas wielkimi krokami. W oczekiwaniu na jej przyjście uczniowie grup wychowawczych z ZPSW w Iławie przygotowali uroczyste pożegnanie lata i przywitanie jesieni. W dniu 20 września podczas uroczystego spotkania, które rozpoczęło się od przywitania i wprowadzenia w temat wszystkich przybyłych uczniów i wychowawców przez jednego z nauczycieli prowadzących spotkanie. Dalsza część uroczystości prowadzona była przez ucznia Błażeja Drzewickiego.

W części artystycznej uczniowie zaprezentowali kilka wierszy o tematyce jesiennej. Drugą część spotkania stanowiły zagadki o tematyce jesiennej oraz różne zadania plastyczne. Uczniowie z kasztanów i żołędzi konstruowali miniaturowe figurki. Wiele emocji wywołały zagadki o tematyce jesiennej, które spotkały się z niemal entuzjastycznym przyjęciem uczestników spotkania. Nie mniej emocji wywołały konkurencje, które polegały na kolorowaniu dużych plakatów o tematyce jesiennej. Jednak największe emocje na zakończenie spotkania wywołała konkurencja, która polegała na przedstawieniu portretu swojego wychowawcy w wersji jesiennej. Wszyscy uczniowie zostali podzieleni na trzy grupy, które konkurowały ze sobą. Uczniowie biorący udział w różnych zadaniach zostali nagrodzeni batonami czekoladowymi, cukierkami, a także gromkimi brawami. Spędziliśmy wspólnie czas, który przyniósł wiele radości i zabawy.

Za przygotowanie uroczystości w tym roku szkolnym 2023/24 były odpowiedzialne następujące osoby: Jowita Błażejewska, Beata Szymańska, Paweł Olszewski, Marta Raczkowska oraz Stanisław Pawlikowski.

 Info: Stanisław Pawlikowski

 

UDOSTĘPNIJ

© Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy  im. Janusza Korczaka w Iławie  2021